KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10515106
nr 1051 5106
Gouache
signerad GS, Stockholms slott, 30x41
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:43:21
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Gouache